– W sezonie letnim wraca jak bumerang problem zaśmiecania terenu znajdującego bezpośrednio przy ławkach ulokowanych wzdłuż ścieżki rowerowej nad Sanem – ciągnącej się od kładki do lodowiska. Ludzie spacerujący tedy często korzystają z możliwości odpoczynku na ławce, a paląc papierosy, pozbywają się niedopałków, wyrzucając je obok kosza. Być może dzieje się tak z racji braku popielniczek przy śmietnikach. Nie wiem, czy da się zmienić nawyki, ale na pewno trzeba zwielokrotnić wysiłki, aby utrzymać porządek w tej okolicy, bo szkoda, by tak przyjemna trasa wyglądała na zaniedbaną
– komentuje przemyślanin. Dodatkowo zwraca uwagę na brak worków na stojakach na śmieci przy boiskach do siatkówki plażowej przy kładce rowerowej.

Zdjęcie nadesłane przez Czytelnika.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze