– Kierowcy przemierzający drogę z Łowiec do Chłopiec, która wiedzie przez środek wsi, muszą mieć się na baczności.
Jest dość wąska, więc wyminąć się tu nie jest łatwo. W dodatku nie ma oznaczeń informujących o zwężeniu, przez co ci, którzy nie znają okolicy, nie spodziewają się utrudnień. A te występują w przypadku pojawienia się na tej trasie autobusu. Kierowca jadący osobówką, który musi się wyminąć z takim większym pojazdem, nie ma na to praktycznie szans, więc nie pozostaje mu nic innego, jak się wycofać. A na zakręcie to już problem. Myślę, że właściwe oznakowanie jakoś ułatwiłoby zmotoryzowanym życie i pozwoliłoby uniknąć ryzykownych sytuacji.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze