Reklama

Newralgiczne miejsce na trasie do Chłopic

28/07/2016 07:18

– Kierowcy przemierzający drogę z Łowiec do Chłopiec, która wiedzie przez środek wsi, muszą mieć się na baczności.

Jest dość wąska, więc wyminąć się tu nie jest łatwo. W dodatku nie ma oznaczeń informujących o zwężeniu, przez co ci, którzy nie znają okolicy, nie spodziewają się utrudnień. A te występują w przypadku pojawienia się na tej trasie autobusu. Kierowca jadący osobówką, który musi się wyminąć z takim większym pojazdem, nie ma na to praktycznie szans, więc nie pozostaje mu nic innego, jak się wycofać. A na zakręcie to już problem. Myślę, że właściwe oznakowanie jakoś ułatwiłoby zmotoryzowanym życie i pozwoliłoby uniknąć ryzykownych sytuacji.

Kierowca
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości