– Problem bezpieczeństwa osób korzystających z chodnika przy ulicy Sienkiewicza, ciągnącego się do Waygarta, to z pewnością temat, nad którym powinni się pochylić odpowiedzialni za ten stan rzeczy. Z chodnika na tym odcinku korzystają codziennie dzieci zmierzające do placówki przedszkolnej i prowadzący ich rodzice.
Tymczasem płyty chodnikowe są nierówne, wyszczerbione i pełno w nich ubytków. Moim zdaniem czas na jakieś konkretne rozwiązania, czyli remont, który poprawiłby sytuację. Osobną kwestią jest ogrodzenie, ono również wymaga już co najmniej prac konserwatorskich.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze