Naciągacze znaleźli kolejny sposób na wyłudzanie pieniędzy. Policja ostrzega przed telefonami w sprawie "specjalnej oferty na voucher urlopowy".
– Obecnie na celowniku oszustów znajdują się osoby, które mogą być rodzicami małoletnich dzieci – czytamy w komunikacie Komendy Głównej Policji. – Sprawcy dzwonią do potencjalnych ofiar i podając się, np. za pracowników Ministerstwa Rozwoju, zachęcają do skorzystania ze „specjalnej oferty na voucher urlopowy”. Informują, że warunkiem przysłania vouchera, jest wpłacenie na podane konto, pieniędzy za dodatkowe 4 dni pobytu na wakacjach (rzekomo 3 dni są za darmo w ramach bonu).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Interesting to read this article, after that need to go for vacation https://run3spaces.com/
To trzeba tych oszustów wykryć i POzamykać w ciupie
Wała was robią niewyeduekowani Przemyślanie. Kurski ponownie prezesem TVP. Powodzianie, jest wam lepiej? A wy z bonami weźcie sobie ten bon do Nehrybki i czujcie się jak nad morzem. Haha
Interesting to read this article, after that need to go for vacation https://run3spaces.com/
To trzeba tych oszustów wykryć i POzamykać w ciupie
Wała was robią niewyeduekowani Przemyślanie. Kurski ponownie prezesem TVP. Powodzianie, jest wam lepiej? A wy z bonami weźcie sobie ten bon do Nehrybki i czujcie się jak nad morzem. Haha