Podczas piątkowego posiedzenia rady miejskiej klub PiS złożył projekt zapomogi wypłacanej na każde nowo narodzone w mieście dziecko. Mimo że nikt na sali nie odważył się na otwartą krytykę pomysłu, uchwała została odrzucona. Radni PiS stworzyli polityczny majstersztyk.
Mimo że tylko cud mógł sprawić, że projekt opozycyjnego PiS zostanie przyjęty, a o interwencji sił wyższych mówili w trakcie dyskusji sami wnioskodawcy, mimo że sam projekt trzeszczał w szwach od samego początku, a jego słabości punktowali kolejni radni obozu rządzącego, pomysł wypłacania becikowego był doskonałym przykładem politycznej wirtuozerii, bo co by się z nim nie stało, jego twórcy tylko zyskiwali.Nikt też nie zapytał, dlaczego radni PiS przedłożyli go dopiero teraz, choć przez cztery kolejne lata mogli go przeprowadzić o wiele skuteczniej. Radni z koalicji rządzącej twierdzili natomiast, że zamiast rozdawać, wolą pieniądze inwestować w szkoły i place zabaw, że państwo roztacza i tak już dużą opiekę nad rodziną w postaci becikowego, programów 300 i 500 plus, a teraz jeszcze i rodzicielskiej emerytury. Ba, W. Paluch przyznał nawet, że jest za miejskim becikowym, ale nie teraz.

fot.Bartłomiej Pacek
Burmistrz był za projektem, ale nie widział możliwości wprowadzenia go już teraz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W poprzedniej kadencji kiedy PIS rządził , nie wspomnieli nawet. Teraz kiedy nie mają większości w Radzie , dają na prawo i lewo. Cynizm polityczny.
PISoBOLSZEWICKA troska he he: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24427031,kierowca-kaczynskiego-ma-trzy-domy-dzialki-warte-1-6-mln-i.html#s=BoxOpCzol9
Dlatego zawsze trzeba głosować na PiS wtedy będzie lepiej w Polsce bo te szkodniki z Po PSL nie chcą aby ludziom było lepiej
Nie, prawaka https://youtu.be/9f1zPIvaHo8
Masz gosiu syndrom sztokholmski he hehttps://natemat.pl/254755,jakie-afery-wybuchly-za-rzadow-pis-skoki-getback-drugie-pensje
Dziennikarz Radosław Kietlinski ujawnił że w Polsce działa 80 tysięcy rosyjskich troli. Ich lista będzie publicznie ujawniona. Wcale się nie zdziwie gdy zobaczę na niej tu niektórych komentujacych
O to radni PIS sprzedali się pirogowi kto się sprzedał
Jacy ci radni z pisu są wspaniali, tyle chcą zrobić i dać a zła banda burmistrza blokuje ich pomysły. Szkoda, że kiedy rządzili nie mieli tylu pomysłów, choćby na remont ulicy Kraszewskiego w Jarosławiu, ulice owszem były remontowane ale wokół domu przewodniczącego ...
W poprzedniej kadencji kiedy PIS rządził , nie wspomnieli nawet. Teraz kiedy nie mają większości w Radzie , dają na prawo i lewo. Cynizm polityczny.
PISoBOLSZEWICKA troska he he: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24427031,kierowca-kaczynskiego-ma-trzy-domy-dzialki-warte-1-6-mln-i.html#s=BoxOpCzol9
Dlatego zawsze trzeba głosować na PiS wtedy będzie lepiej w Polsce bo te szkodniki z Po PSL nie chcą aby ludziom było lepiej