Reklama

Nie ma nowego kierownika schroniska w Orzechowcach

Kilka tygodni temu informowaliśmy o rezygnacji Przemysława Grządziela z funkcji kierownika Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. Konkurs na nowego szefa tej miejskiej placówki został ogłoszony. Chętnych brak.

Schronisko w Orzechowcach jest jednostką podległą Urzędowi Miejskiemu w Przemyślu. Rezygnacja z funkcji szefa placówki przez P. Grządziela wywołała wiele komentarzy, dywagacji i plotek[paywall].

Na razie wciąż tam pracuje, do 30 kwietnia br. Prezydent miasta Wojciech Bakun potwierdził, że P. Grządziel złożył wypowiedzenie z pracy i w związku tym zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko kierownika jednostki.

Zdradził, że władze miasta rozpatrują także możliwość przekazania placówki w zarząd jednego ze stowarzyszeń, bo takowe się do nich zgłosiły.

5 marca br. na stronie magistratu pojawiło się ogłoszenie o naborze kandydatów na stanowisko kierownika schroniska. Swój akces chętni mogli składać do 20 marca br.

Wpłynęła jedna oferta. Chętną do prowadzenie schroniska była kobieta. Po obowiązkowej weryfikacji, czy spełnia wymogi formalne, odbyła się rozmowa kwalifikacyjna.

24 marca br. przewodniczący komisji, sekretarz miasta Dariusz Łapa, poinformował, że nabór na stanowisko nie został rozstrzygnięty. Niebawem zostanie ogłoszony kolejny konkurs. I oby znalazł się chętny, bo bezdomne zwierzęta nie mogą w Orzechowcach pozostać same.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2021-03-30 20:46:54

    Panowie radni- macie okazję żeby się wykazać.Może wreszcie pochylicie się nad problemem, wszak opieka nad zwierzętami bezdomnymi to zadanie własne gminy.Tylko takie niewdzięczne- nie można się lansować.!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Giga - niezalogowany 2021-03-31 01:14:04

    Szkoda, że Przemysław Grządziel odszedł. To był właściwy człowiek na swoim miejscu! Teraz oprócz dramatu niewiele będzie... Będzie po prostu kolejny problem z nierozwiązanych spraw!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Przemyślak - niezalogowany 2021-03-31 06:17:30

    A co mają Radni do Kierownika Schroniska? Przecież zatrudnia go Prezydent Miasta Przemyśla. No cóż widać że już z Panem Prezydentem to nikt nie chce współpracować, bo wszyscy znają jego narcystyczny charakterek. Ale zaraz zaraz może znów przywiezie jakiegoś archeologa z Rzeszowa albo "prawnika" z Jarosławia, Pan Prezydent poza granicami miasta widzi potencjalnych kandydatów, bo mieszkańców Przemyśla uważa za mało kompetentynych do kierowania różnymi instytucjami. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama