Reklama

Nie mógł ustać na nogach, a wsiadł za kółko. 45- latek wydmuchał 3,54 promila

W sobotę, 29 października, bohaterska postawa świadków, udaremniła dalszą podróż pijanemu kierowcy mitsubishi, który brawurowo poruszał się drogą nr 881 w Rokietnicy.

Około g. 18, dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym, który został zatrzymany przez świadków. Jeden widząc, że samochód porusza się w sposób stwarzający zagrożenie, zajechał mu drogę, podbiegł do kierowcy i zabrał mu kluczyki, w tym czasie drugi z nich zadzwonił na policję.

Funkcjonariusze z komisariatu w Pruchniku, którzy zostali zadysponowani na miejsce zdarzenia, po badaniu alkomatem, u 45- letniego kierowcy, który miał duże problemy zarówno z wyraźną wymową, jak i z równowagą, mundurowi stwierdzili 3,54 promila alkoholu.

Reklama

Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty. Za jazdę w stanie nietrzeźwości, kodeks przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama