Reklama

Nie nadążamy z myciem okien i parapetów. Wszystko przez dokarmianie gołębi

27/06/2015 13:18

– W blokach przy ulicy Grunwaldzkiej, będących w zasobach Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, rozwieszono jakiś czas temu informację o zakazie dokarmiania gołębi. Niestety nie przyniosły one skutku i wciąż trafiają się lokatorzy, którzy karmią gołębie kilkakrotnie w ciągu dnia, rzucając im z okien pszenicę czy resztki jedzenia. Nie dziwi więc, że ptactwo co dzień przylatuje i siada na parapetach, czego efektem są pozostawiane wszędzie odchody. Ślady bytności gołębi widoczne są nie tylko na parapetach i oknach, ale też na samochodach. Okna wypada myć kilka razy w miesiącu, bo trudno mieszkać, akceptując taki stan rzeczy. Może apel na łamach gazety przyczyni się do zmiany mentalności miłośników tych ptaków.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2015-06-27 13:36:50

    Wytruć wszystkie żywe stworzenia!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mania - niezalogowany 2015-06-29 07:15:54

    najbardziej otoczenie zanieczyszczają ludzie i ludzie najbardziej śmierdzą

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama