– Na osiedlu Kmiecie, w pobliżu kapliczki i placu zabaw, przycinano niedawno gałęzie drzew. Nie wiem, czy aktualna pora, kiedy drzewa są w okresie kwitnienia, jest odpowiednia do wykonywania takich zabiegów. Zaznaczam, że gałęzie te nie były uschnięte, bo można było zauważyć na przykład fragment lipy z kwiatostanem. Według mnie takie działania należałoby planować z rozmysłem i realizować przed rozwojem pąków i liści albo w okresie spoczynku wegetacyjnego
– zauważa przemyślanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze