Reklama

Nie pozostanie bezkarny. Odpowie za znęcanie się nad żoną

Zarzuty w sprawie fizycznego i psychicznego znęcania się nad żoną usłyszał 45-letni mieszkaniec gminy Laszki. Już teraz, a on zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Musi też opuścić zajmowany wspólnie lokal.

Agresor w chwili zatrzymania miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został natychmiast odizolowany od żony, a w jego sprawie została zastosowana procedura Niebieskiej Karty.

Przemoc domowa jest przestępstwem ściganym z urzędu. Ten, kto się jej dopuszcza może trafić za kratki nawet na 5 lat. Policja przypomina, by nie być obojętnym wobec przemocy. Nie jest to bowiem sprawa prywatna, a przestępstwo.

„Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej lub jej świadkiem, nie wahaj się powiadomić o tym Policji. W trosce o zdrowie i życie Twoje i Twoich bliskich, nie pozwalaj, by sprawca pozostał bezkarny”- przekazują mundurowi. 


em.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama