Reklama

Nie widać nasilonych kontroli noszenia maseczek [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]

23/11/2020 10:21

– Ze zdziwieniem zauważam, że pomimo głośnych zapowiedzi komendanta głównego policji o nasilonych kontrolach na ulicach, dotyczących przestrzegania przez Polaków obowiązku noszenia masek ochronnych, brakuje w miejskiej przestrzeni pieszych patroli mundurowych czy strażników.

Stan ten zauważyli oczywiście mieszkańcy i widząc brak egzekwowania tegoż obowiązku, niekoniecznie nos i usta zakrywają. Wystarczy przejść się choćby Rynkiem czy ulicą Jana Pawła II. Młodzież samotnie spacerującą po ulicach w godzinach przedpołudniowych czy gromadzącą się choćby na skateparku też widać i jakoś nikt jej nie dyscyplinuje. Trudno się dziwić, że znów przybywa osób, które ignorują przepisy, skoro kontroli jak na lekarstwo – podsumowuje przemyślanin. 
Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dr nauk prawnych - niezalogowany 2020-11-23 11:12:16

    Ubekowi, ormowcowi czy folksdeutchowi jak on sobie tam woli odpowiadam: W myśl obowiązującego w RP prawa nie ma obowiązku a nawet jest zakaz zasłaniania twarzy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wojciech - niezalogowany 2020-11-23 17:02:10

    Widać konfidenctwo się szerzy w narodzie. Chodź gościu po ulicy i donoś na każdego bez maski, albo zapisz się do milicji i najlepiej pałuj i gazuj takich. Wstyd i hańba, żeby rodak na rodaka donosił.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wojciech - niezalogowany 2020-11-23 17:07:05

    Wyznawcom Jarkacza nie przemówi do rozumu, że pisowcy łamią prawo. Oni już dawno mózg zamienili na TVPiS.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama