– Ze zdziwieniem zauważam, że pomimo głośnych zapowiedzi komendanta głównego policji o nasilonych kontrolach na ulicach, dotyczących przestrzegania przez Polaków obowiązku noszenia masek ochronnych, brakuje w miejskiej przestrzeni pieszych patroli mundurowych czy strażników.
Stan ten zauważyli oczywiście mieszkańcy i widząc brak egzekwowania tegoż obowiązku, niekoniecznie nos i usta zakrywają. Wystarczy przejść się choćby Rynkiem czy ulicą Jana Pawła II. Młodzież samotnie spacerującą po ulicach w godzinach przedpołudniowych czy gromadzącą się choćby na skateparku też widać i jakoś nikt jej nie dyscyplinuje. Trudno się dziwić, że znów przybywa osób, które ignorują przepisy, skoro kontroli jak na lekarstwo – podsumowuje przemyślanin.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ubekowi, ormowcowi czy folksdeutchowi jak on sobie tam woli odpowiadam: W myśl obowiązującego w RP prawa nie ma obowiązku a nawet jest zakaz zasłaniania twarzy.
Widać konfidenctwo się szerzy w narodzie. Chodź gościu po ulicy i donoś na każdego bez maski, albo zapisz się do milicji i najlepiej pałuj i gazuj takich. Wstyd i hańba, żeby rodak na rodaka donosił.
Wyznawcom Jarkacza nie przemówi do rozumu, że pisowcy łamią prawo. Oni już dawno mózg zamienili na TVPiS.
Donosicielstwo za rządów pisiorskich stało się normą.
Z tego wynika, że wyborcy pisu to komuniści i ubecy pod przykrywką Kościoła.
"Z powodu smogu umiera w Polsce ok. 50 000 ludzi! To 137 dziennie. Codziennie umiera tysiąc osób z powodu złego odżywiania (jedzenie mięsa powoduje 99% chorób: raka, wylewów, zawałów) smogu, wypadków, używek a nikt nie zamyka szkół, sklepów, kin, granic, nie zakazuje zgromadzeń, nie każe siedzieć w domach chociaż to świeże powietrze wzmacnia odporność. O co naprawdę chodzi, bo chyba nie o dobro i zdrowie ludzi?''PRECZ Z MASECZKAMI! CHCEMY ODDYCHAĆ NORMALNIE! METODA NA ROZSZERZENIE ZAKAŻEŃ! - AVAAZ.ORG
Propaganda TVPis w stylu chmura wirusowa unosi się nad demonstrantami scenariusz i reżyseria pan prezes Jacek K. Pytanie czy gołym okiem można zobaczyć wirusa
nie masz co w domu robić to idź na wolontariat a nie szukać sensacji... Wstyd
Prędzej czy później założycie maseczki... w szpitalu.HAHA
Ubekowi, ormowcowi czy folksdeutchowi jak on sobie tam woli odpowiadam: W myśl obowiązującego w RP prawa nie ma obowiązku a nawet jest zakaz zasłaniania twarzy.
Widać konfidenctwo się szerzy w narodzie. Chodź gościu po ulicy i donoś na każdego bez maski, albo zapisz się do milicji i najlepiej pałuj i gazuj takich. Wstyd i hańba, żeby rodak na rodaka donosił.
Wyznawcom Jarkacza nie przemówi do rozumu, że pisowcy łamią prawo. Oni już dawno mózg zamienili na TVPiS.