Wójt gminy Fredropol Mariusz Śnieżek podpisał umowę z firmą „Bellsport” Grzegorza Leszczyńskiego na kolejną ciekawą inwestycję w gminie. W Huwnikach, przy miejscowej szkole podstawowej, powstanie kompleks sportowo-rekreacyjno-wypoczynkowy.
Umowa opiewa na kwotę 998 tys. 661 zł, z czego połowa to dofinansowanie z Ministerstwa Sportu w ramach programu „Sportowa Polska 2020”[paywall].
Na rozległych terenach nad Wiarem powstaną m.in.: boisko do piłki nożnej o nawierzchni syntetycznej, boiska do siatkówki o nawierzchni poliuretanowej, bieżnia lekkoatletyczna, skocznia do skoku w dal, skatepark, siłownia zewnętrzna. Całość ma powstać w ciągu 3 miesięcy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.nie Bo tylko BU i UN , a może to demokracja nas haracze w tyłek :D
wystarczy zrobić kwerendę nieruchomości w gminie pod kątem obecnych towarzyszy partyjnych i kleru oraz posiadanych przez nich "dóbr" to będzie jasne.
Jak chcę komuś zrobić przyjemność, wyciągam pieniądze ze swego portfela. W tych wszystkich politycznych zapowiedziach troski o dobro jednostki jest pewien fałsz. Nikt nie robi tego za własne pieniądze, lecz za podatki, na które składają się wszyscy obywatele. Politycy mają to do siebie, że zapominają o tym, a że mają dowolność wyboru celu, na który przekażą publiczne środki, to się tym chwalą na potęgę ... ot małość i megalomania i głupota. A za ich kosmodromy głupoty płaci cały naród. Nic gorszego jak ktoś uwierzy w swoje nadludzkie zdolności i moce ... ale czas jest nieubłagany, na szczęście je weryfikuje.
Januszku, odłóż 500+ i daj żze swoich , po co to kłapanie
PiS rozdaje swoim , medale i pieniądze, potem zwala się na Wójta, Burmistrza czy Prezydenta Miasta że o nic nie dba... Ale jak ma dbać jeśli nie ma pieniędzy a kasę dostają tylko partyjniacy....
Mało konkretów ale po cenie można wnioskować że chodzi o małą salę gimnastyczną, może z huśtawkami na zewnątrz. Także nie podniecać się z tym kompleksem za bardzo.
Oczywiście, Pan Prezydent nie jest winien, że jest nieudacznikiem. Winni są ci, którzy go wybrali.
Jeżyk wie, że mam jakieś 500+ a wiec mam dzieci i muszę oddać dla nieokreślonej grupy pławiących się w wodzie zdobyte pieniądze. Jasnowidzem nie jest, ale niech dalej się uczy, może pozna datę zakończenia pandemii.
.31 czy ..31 i "coś tam coś tam" Burakiem to ty jesteś. Widać, że albo jesteś klechą albo jego synem.
Sam towarzysz "Członek" ma tam hektarów nascie, a może jeszcze wiecej, bo lubi kupić coś metodą na slupa ( najchętniej po 2-3 tys. za hektar). Ciekawe czy wypalił ten pomysł z przejściem granicznym na jego wlościach?
A w Przemyślu dalej nic. Bo?
Brawo dla Pana Wójta
nie Bo tylko BU i UN , a może to demokracja nas haracze w tyłek :D