Do szpitala przewieziono dwie osoby.
Jak informuje lubaczowska policja: wczoraj, przed godz. 14, na trasie Opaka-Nowa Grobla w powiecie lubaczowskimkierujący volkswagenem na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, przejechał przez rów i uderzył w drzewo.
64-letni kierujący i pasażerka trafili do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy.
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zebrali śladu i dokumentację fotograficzną. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze