Reklama

Niebezpieczne zdarzenie na drodze! Kierujący z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu

25/09/2023 12:59

Do szpitala przewieziono dwie osoby.

Jak informuje lubaczowska policja: wczoraj, przed godz. 14, na trasie Opaka-Nowa Grobla w powiecie lubaczowskimkierujący volkswagenem na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, przejechał przez rów i uderzył w drzewo.

64-letni kierujący i pasażerka trafili do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zebrali śladu i dokumentację fotograficzną. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości