Reklama

Niebezpiecznie głęboki rów

07/02/2016 13:00

– Przy rozjeździe ulic Generała Chruściela i Nowa Wieś jest bardzo głęboki rów, szczególnie niebezpieczny zimą, gdy na drodze jest ślisko. Zdarzały się już sytuacje, kiedy lądowali w nim wpadający w poślizg kierowcy. To właśnie jego głębokość powoduje dodatkowe zagrożenie. Jest on niebezpieczny również dla rowerzystów. Nocą zdarza się, że kierowcy jadący od strony mostu generała Antoniego Chruściela i skręcający w prawo, nie widzą na zakręcie rowerzysty. Natomiast poruszająca się rowerem osoba, słysząc nadjeżdżające auto, natychmiast ucieka do prawej krawędzi, co przy gwałtownym ruchu może się zakończyć lądowaniem w rowie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama