– Przy rozjeździe ulic Generała Chruściela i Nowa Wieś jest bardzo głęboki rów, szczególnie niebezpieczny zimą, gdy na drodze jest ślisko. Zdarzały się już sytuacje, kiedy lądowali w nim wpadający w poślizg kierowcy. To właśnie jego głębokość powoduje dodatkowe zagrożenie. Jest on niebezpieczny również dla rowerzystów. Nocą zdarza się, że kierowcy jadący od strony mostu generała Antoniego Chruściela i skręcający w prawo, nie widzą na zakręcie rowerzysty. Natomiast poruszająca się rowerem osoba, słysząc nadjeżdżające auto, natychmiast ucieka do prawej krawędzi, co przy gwałtownym ruchu może się zakończyć lądowaniem w rowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze