Reklama

Niebezpiecznie na dworcu PKS

30/04/2015 09:09

– Nie potrafię zrozumieć, dlaczego przeworski dworzec PKS, przez który codziennie przechodzą setki osób, jest tak zaniedbany. Chodniki są zniszczone i niebezpieczne, niejedna osoba złamała tam nogę.

A przejście tamtędy w szpilkach to wielki wyczyn. Autobusami jeździ wiele starszych osób, chodzenie takimi nierównym i dziurawymi chodnikami przy stanowiskach przystankowych oraz wzdłuż pasażu jest bardzo uciążliwe. Sam pasaż handlowy również wygląda nieciekawie. Sklepiki i kioski na terenie PKS co chwilę znikają i pozostaje po nich tylko podłoga – podsumowuje mieszkanka Przeworska.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama