Do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło w Strzyżowie. 3 czerwca br., po godzinie 15.30, doszło do zderzenia renault scenic ze skodą octavią. 7 osób z obrażeniami trafiło do szpitala.
Kierowca renaulta, 42-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, jadąc w kierunku Lutczy, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się ze skodą octavią, prowadzoną przez 32-latka z powiatu brzozowskiego.
W tym pierwszym pojeździe podróżowało małżeństwo wraz z dziećmi w wieku: 18, 15 i 12 lat. Skodą natomiast jechały dwie osoby. Wszyscy trafili do szpitali. Kierowca skody został przetransportowany helikopterem do szpitala w Rzeszowie. Obaj kierujący byli trzeźwi. Na miejscu pracowały zespoły pogotowia ratunkowego, policjanci oraz zastępy Państwowej Straży Pożarnej ze Strzyżowa oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Niebylca i Konieczkowej. Ruch w obydwu kierunkach został przywrócony dopiero przed g. 20.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze