Reklama

Niech Michał nie czuje się gorszy. Wspomóżcie jego terapię!

03/02/2018 12:30

– Michałek wymaga intensywnej, wieloetapowej rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach. Rehabilitacji, której koszt zdecydowanie przekracza moje możliwości finansowe. Rehabilitacji, która jest pracą nad tym, by nigdy nie czuł się gorszy – mówi mama 11-letniego chłopca, który urodził się z zespołem Downa. – Kocham go takim, jaki jest. Każdy jego uśmiech to dla mnie wielka nagroda – dodaje.

Chłopiec urodził się ze zespołem Downa, cierpi również na wiotkość mięśni kończyn dolnych i górnych, astmę oskrzelową, alergię, kamicę woreczka żółciowego oraz niedoczynność tarczycy. 

– Wiem, że wada genetyczna, którą Michałek został obarczony, nie pozwoli mu nigdy na całkowite usamodzielnienie, ale jak każda matka chcę, aby mój syn się rozwijał, aby nabywał nowe umiejętności. By czuł się potrzebny – mówi jego mama. 

Pomóc w rehabilitacji i terapii chłopca można bardzo łatwo. Wystarczy wejść na stronę internetową Fundacji Siepomaga. Pod adresem znajduje się opis i sposób przekazania pieniędzy. Nie chodzi tu o duże kwoty. Wystarczy wysłać SMS-a. Rozpoczętą w ubiegłym roku akcję już wsparło ponad 160 osób. Może warto być kolejną, która pokaże 11-latkowi, że wcale nie jest gorszy od innych.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości