Reklama

Niechlujnie i nieestetycznie w Przemyślu

23/03/2021 09:45

– Nie było mnie jakiś czas w Przemyślu. Niedawno wróciłam i nie mogłam uwierzyć, że ulice są tak zaniedbane. Jest brudno, czystość to nie jest najmocniejsza strona naszego miasta. Przykłady można mnożyć.

– Śmieci wysypują się z koszy, na przykład Niemcewicza niedawno z porzuconego worka ze śmieciami wiatr wywiał część odpadków i nikt się tym nie zainteresował. Przy Hoffmanowej też natknęłam się niedawno na tak zwane śmieci niczyje. Ludziom zdaje się brakuje kultury i stąd tak fatalne nawyki i rzucanie papierów gdzie popadnie.

Sama mieszkam w prywatnej posesji przy Niemcewicza i kiedy ktoś z przechodniów wrzuci mi papierek czy butelkę do ogrodu, potem chodzę z workiem i zbieram te „podrzutki”.

Nie wiem, czy zawodzą służby od utrzymania porządku, czy może sami mieszkańcy, czy problemem jest niewystarczająca liczba koszy. Jednak ta sytuacja momentami odbiera całą przyjemność ze spaceru. Wszystkim nam powinno przecież zależeć na estetyce miejsca, w którym żyjemy – puentuje Czytelniczka.


fot.archiwum
Zaśmiecony zbieg ulic Zawiszy Czarnego i Wróblewskiego


Czytelniczka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    przemyślanin - niezalogowany 2021-03-23 14:40:14

    Niestety, nasze miasto upada i to pod każdym względem.   Najlepiej byłoby gdyby politycy za ten stan odpowiedzialni  czyli  prezydent wraz z radą miasta podali się do dymisji.   Ich wzajemne przepychanki ,brak współpracy , doprowadzają to miasto do   upadku  i niczego dobrego od nich nie należy się spodziewać .Podajcie się do DYMISJI,  O ILE  JAKAŚ ODROBINA  PRZYZWOITOŚCI    u was się zachowała.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz. - niezalogowany 2021-03-23 18:38:41

    Nasza "czytelniczka" po czasowym pobycie w anclu wróciła nie tylko na powietrze  ale też do Przemyśla.I tu szok ,gdzieniegdzie pozimowe brudy które ukazał znikający śnieg.Nie ma ich co prawda tak dużo ale w porównaniu do porządku w anclu gdzie wszystko ma swoje miejsce,łyżka,widelec,dupny papier czy też ręcznik oraz mania czystosci klawiszy wyrabia nawyki pensjonariuszy.A Pan Redaktor zamiast zrobic ciekawy wywiad  z życia za krat to biega po mieście i już spocony z biegania znajduje a jakże i dokumentuje to dla naszej kochanej gazety.Miła podłość jak mawiają niektórzy czyli zmowa "redaktora z czytelniczką' byle dowalic Prezydentowi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Oj - niezalogowany 2021-03-23 19:31:29

    A ty Tadeuszu jestes obronca. Prezydenta?Naskakujesz na Redaktora? Ale za co tak zaciekle bronisz Prezydenta?Czym sie u Ciebie az tak zasluzyl?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama