– Nie było mnie jakiś czas w Przemyślu. Niedawno wróciłam i nie mogłam uwierzyć, że ulice są tak zaniedbane. Jest brudno, czystość to nie jest najmocniejsza strona naszego miasta. Przykłady można mnożyć.
– Śmieci wysypują się z koszy, na przykład Niemcewicza niedawno z porzuconego worka ze śmieciami wiatr wywiał część odpadków i nikt się tym nie zainteresował. Przy Hoffmanowej też natknęłam się niedawno na tak zwane śmieci niczyje. Ludziom zdaje się brakuje kultury i stąd tak fatalne nawyki i rzucanie papierów gdzie popadnie.
Sama mieszkam w prywatnej posesji przy Niemcewicza i kiedy ktoś z przechodniów wrzuci mi papierek czy butelkę do ogrodu, potem chodzę z workiem i zbieram te „podrzutki”.
Nie wiem, czy zawodzą służby od utrzymania porządku, czy może sami mieszkańcy, czy problemem jest niewystarczająca liczba koszy. Jednak ta sytuacja momentami odbiera całą przyjemność ze spaceru. Wszystkim nam powinno przecież zależeć na estetyce miejsca, w którym żyjemy – puentuje Czytelniczka.

fot.archiwum
Zaśmiecony zbieg ulic Zawiszy Czarnego i Wróblewskiego
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niestety, nasze miasto upada i to pod każdym względem. Najlepiej byłoby gdyby politycy za ten stan odpowiedzialni czyli prezydent wraz z radą miasta podali się do dymisji. Ich wzajemne przepychanki ,brak współpracy , doprowadzają to miasto do upadku i niczego dobrego od nich nie należy się spodziewać .Podajcie się do DYMISJI, O ILE JAKAŚ ODROBINA PRZYZWOITOŚCI u was się zachowała.
Nasza "czytelniczka" po czasowym pobycie w anclu wróciła nie tylko na powietrze ale też do Przemyśla.I tu szok ,gdzieniegdzie pozimowe brudy które ukazał znikający śnieg.Nie ma ich co prawda tak dużo ale w porównaniu do porządku w anclu gdzie wszystko ma swoje miejsce,łyżka,widelec,dupny papier czy też ręcznik oraz mania czystosci klawiszy wyrabia nawyki pensjonariuszy.A Pan Redaktor zamiast zrobic ciekawy wywiad z życia za krat to biega po mieście i już spocony z biegania znajduje a jakże i dokumentuje to dla naszej kochanej gazety.Miła podłość jak mawiają niektórzy czyli zmowa "redaktora z czytelniczką' byle dowalic Prezydentowi.
A ty Tadeuszu jestes obronca. Prezydenta?Naskakujesz na Redaktora? Ale za co tak zaciekle bronisz Prezydenta?Czym sie u Ciebie az tak zasluzyl?
Miasto jest szare . Zero w nim potencjału na jaką kolwiek zmianę na coś przypominającego miasto .szkoda. jest brud.Ogólnie patologia. Moje zdanie . Pozdrawiam z wiochy! jak to mówią Ci wielcy mieszczuchy z innowacyjnego nowoczesnego ,,miasta" Przemyśla.
nie mozna prawdy pisać zaraz sie obronca znajdzie wladz zaniedbanego miasta.
Powycinane, okaleczone, sponiewierane drzewa i krzewy etc. Brud, chlew, bajzel, nieład i totalny syfilis !!! Oto główna wizytówka tego miasta !!!
widzieliście inne miasta nie a powiem wam dlaczego bo wasze życie ogranicz się do czterech ścian nawet nie ulicy a robienie zdjęć na siłę jest śmieszne ludzie dajcie spokój i zajmujcie się pierdołami bo wam życie ucieka a drugiego nie będzie na pewno...
Czy ktoś już złożył pozew do prokuratury na Bakun ze względu na na narażenie życia i zdrowia oraz niegospodarność. Bo za zawalone lodowisko to jak nic do ciumry z Bakunisiem.
Niestety, nasze miasto upada i to pod każdym względem. Najlepiej byłoby gdyby politycy za ten stan odpowiedzialni czyli prezydent wraz z radą miasta podali się do dymisji. Ich wzajemne przepychanki ,brak współpracy , doprowadzają to miasto do upadku i niczego dobrego od nich nie należy się spodziewać .Podajcie się do DYMISJI, O ILE JAKAŚ ODROBINA PRZYZWOITOŚCI u was się zachowała.
Nasza "czytelniczka" po czasowym pobycie w anclu wróciła nie tylko na powietrze ale też do Przemyśla.I tu szok ,gdzieniegdzie pozimowe brudy które ukazał znikający śnieg.Nie ma ich co prawda tak dużo ale w porównaniu do porządku w anclu gdzie wszystko ma swoje miejsce,łyżka,widelec,dupny papier czy też ręcznik oraz mania czystosci klawiszy wyrabia nawyki pensjonariuszy.A Pan Redaktor zamiast zrobic ciekawy wywiad z życia za krat to biega po mieście i już spocony z biegania znajduje a jakże i dokumentuje to dla naszej kochanej gazety.Miła podłość jak mawiają niektórzy czyli zmowa "redaktora z czytelniczką' byle dowalic Prezydentowi.
A ty Tadeuszu jestes obronca. Prezydenta?Naskakujesz na Redaktora? Ale za co tak zaciekle bronisz Prezydenta?Czym sie u Ciebie az tak zasluzyl?