– Na odcinku pomiędzy mostem Orląt a mostem kolejowym obowiązywał z tego co pamiętam zakaz kąpieli. I zdaje się że obowiązuje nadal, choć mówiąca o nim tablica już dawno wypłowiała i próżno na niej szukać takiej informacji. Owszem, mało jest dziś amatorów kąpieli w Sanie, ale jednak do pilnowania takich drobiazgów zobowiązują przepisy
– komentuje Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze