Reklama

Niedosyt pozostał

10/05/2016 07:18

– W przedostatnią środę kwietnia w nowej siedzibie przemyskiej biblioteki zorganizowano uroczystość pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego. Świętowało dziewięć par małżeńskich. Zacny jubileusz wywołał wiele pozytywnych emocji, zjechały się rodziny jubilatów. Była to okazja do wspomnień i wielu wzruszeń. Niemniej jednak pozostał pewien niedosyt, gdyż uroczystość trwała krótko i była bardzo skromna. Nie stworzono jubilatom okazji do wspólnych rozmów i celebracji święta, nie zaproszono choćby na kawę, prawdopodobnie ze względu na skromne zasoby finansowe miasta. Trochę szkoda, a skądinąd wiem, że władze niektórych miast z takiej okazji zapraszają małżonków na słodki poczęstunek, stanowiący okazję do wzniesienia uroczystego toastu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama