Reklama

(Nie)jednorazowe narzutki na oddziale noworodków

19/01/2015 15:44

Zielone fartuchy ochronne, które do tej pory trzeba było obowiązkowo nakładać, wchodząc na oddział ginekologiczno-położniczy i noworodkowy przeworskiego szpitala, z jednorazowością i bezpieczeństwem nie miały nic wspólnego. Dzięki naszej interwencji trafiły do lamusa.

Ostatecznie (nie)jednorazowych fartuchów nie trzeba już zakładać. W końcu uznano, że zakładanie tego samego zużytego odzienia przez różne osoby pojawiające się na oddziale jest niehigieniczne i nie ma nic wspólnego z ochroną noworodków. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości