Zielone fartuchy ochronne, które do tej pory trzeba było obowiązkowo nakładać, wchodząc na oddział ginekologiczno-położniczy i noworodkowy przeworskiego szpitala, z jednorazowością i bezpieczeństwem nie miały nic wspólnego. Dzięki naszej interwencji trafiły do lamusa.
Ostatecznie (nie)jednorazowych fartuchów nie trzeba już zakładać. W końcu uznano, że zakładanie tego samego zużytego odzienia przez różne osoby pojawiające się na oddziale jest niehigieniczne i nie ma nic wspólnego z ochroną noworodków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze