W trakcie odprawy granicznej pociągu towarowego na przejściu granicznym w Werchracie kontrolerzy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali mężczyznę, który nielegalnie przedostał się z Ukrainy do Polski.
Na kolejowym przejściu granicznym w Werchracie kontroler – radiometrysta, który wykonywał nadzór nad składem wjeżdżającego z Ukrainy pociągu towarowego, zauważył, jak spod jednego wagonu wybiega młody mężczyzna. Po zatrzymaniu okazało się, że cudzoziemiec dokonał nielegalnego przekroczenia granicy państwowej, podczepiony pod wagonem.
22-letni obywatel Maroka przyznał się do zarzucanego mu czynu i wyjaśnił, że celem jego wędrówki miały być kraje Europy Zachodniej, gdzie przebywają jego znajomi. Wcześniej studiował i przebywał legalnie na Ukrainie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze