Reklama

Nielegalnie przekroczył granicę... podczepiony pod wagonem

21/09/2018 11:00

W trakcie odprawy granicznej pociągu towarowego na przejściu granicznym w Werchracie kontrolerzy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali mężczyznę, który nielegalnie przedostał się z Ukrainy do Polski.

Na kolejowym przejściu granicznym w Werchracie kontroler – radiometrysta, który wykonywał nadzór nad składem wjeżdżającego z Ukrainy pociągu towarowego, zauważył, jak spod jednego wagonu wybiega młody mężczyzna. Po zatrzymaniu okazało się, że cudzoziemiec dokonał nielegalnego przekroczenia granicy państwowej, podczepiony pod wagonem.

22-letni obywatel Maroka przyznał się do zarzucanego mu czynu i wyjaśnił, że celem jego wędrówki miały być kraje Europy Zachodniej, gdzie przebywają jego znajomi. Wcześniej studiował i przebywał legalnie na Ukrainie.


fot.serwis BiOSG
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama