Najprawdopodobniej tlenek węgla był przyczyną śmierci 42-letniej mieszkanki powiatu rzeszowskiego. Do tragedii doszło w sobotę, 2 grudnia.
Ekipa pogotowia ratunkowego, wezwana do mieszkania, w którym znajdowała się kobieta, na miejscu natychmiast podjęła akcję reanimacyjną. Ta nie przyniosła jednak zamierzonych efektów. Życia 42-latki nie udało się uratować. Mieszkankę powiatu rzeszowskiego zastał leżącą w wannie najbliższy członek rodziny. Informację o tym fakcie policjanci odebrali przed g. 23. Czujniki czadu, w które wyposażeni byli przybyli na miejsce strażacy, wykazały podwyższone stężenie tlenku węgla i to on najprawdopodobniej przyczynił się do zgonu kobiety. Jej ciało, decyzją prokuratora, zabezpieczono do badań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze