Trwa ustalanie przyczyn śmierci 42-letniego mężczyzny, który zmarł podczas montowania siatki na polu.
42-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, wraz ze znajomymi, montował siatkę leśną na przydrożnym polu. – W pewnym momencie udał się na drugi koniec działki po pozostawione narzędzia, a gdy po kilku minutach nie wrócił, pozostali mężczyźni zaczęli go szukać – informuje łańcucka policja.
Nieprzytomnego kolegę znaleźli leżącego w przydrożnym rowie, z twarzą zanurzoną w wodzie. Wyciągnęli 42-latka z zagłębienia, wezwali służby medyczne i prowadzili reanimację do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia. Życia mężczyzny nie udało się jednak uratować.
Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz sporządzili niezbędną dokumentację. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.
Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze