Reklama

Niezrozumiała postawa

02/06/2015 07:30

– Od lat jestem pacjentką przychodni zlokalizowanej przy dawnym szpitalu wojskowym w Przemyślu. Przyjmują tam moi lekarze specjaliści, wielokrotnie leczyłam się też w samym szpitalu. Niedawno zostałam jednak skierowana przez jednego z lekarzy na konsultację do szpitala wojewódzkiego. Jakież było moje zdziwienie, gdy na samym początku wizyty od przyjmującej mnie lekarki usłyszałam, że skoro leczę się w szpitalu „wojskowym”, nie powinnam się teraz tu znajdować. Przedłożone skierowanie okazało się mało ważne. W podobnym klimacie przebiegła cała wizyta. Nie jestem osobą młodą, zdrowia także coraz częściej mi brakuje i spotkanie z taką nieprzychylnością w placówce służby zdrowia, która powinna krzepić i leczyć, nie najlepiej wpłynęło na moje samopoczucie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama