Reklama

Niezwykła wystawa kilimów. „Galeria pod Szpakiem” w Przemyślu przeżywa prawdziwe odrodzenie

Przez niemal miesiąc piękne kilimy bieszczadzkiej artystki Czesławy Kępczyk zdobiły „Galerię pod Szpakiem”. Wzory – według samej twórczyni opisywane jako wytwory wypływające z jej duszy – cieszyły oczy wielu odwiedzających.

„Galeria pod Szpakiem” przeżywa prawdziwe odrodzenie. Od lutego Stowarzyszenie Twórcze

Sztukowisko wychodzi naprzeciw mieszkańcom Przemyśla i stara się przez różnorakie wystawy wzbudzić w nich wrażliwość na artyzm.

– Stowarzyszenie to grupa pasjonatów, przeważnie emerytów , artystów malarzy, rzeźbiarzy, ikonopisarzy, którzy chcą podzielić się swoją pasją i zrobić coś dobrego dla lokalnej społeczności –

mówi jego prezes Ewa Wolak.

Pytana o...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 66% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama