W niedzielę, 21 czerwca br., na placu obok mostu na Wisłoku w Tryńczy odbędzie się tradycyjna, ciesząca się sporym zainteresowaniem, Noc Świętojańska organizowana przez Urząd Gminy w Tryńczy, Trynieckie Centrum Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną w Tryńczy.
Impreza rozpocznie się o godzinie 17, a organizatorzy jak co roku przygotowali wiele atrakcji i tzw. przedsięwzięć towarzyszących, by wspomnieć o spływie kajakowym Wisłokiem (otwarcie na przystani w Gniewczynie Łańcuckiej) czy rajdzie rowerowym. Główne punkty to jednak obrzędy związane z najdłuższym dniem w roku, którym towarzyszyć mają występy artystyczne m.in. Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Tryńczy i zespołów wokalno-tanecznych z Jarosławia. Oczywiście nie zabraknie pokazu wicia wianków i puszczania ich na wodę, obrzędu Nocy Świętojańskiej (w wykonaniu zespołu „Finezja”) oraz tradycyjnego, spinającego całość, pokazu sztucznych ogni. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze