Reklama

Nocne zwiedzanie nie wszędzie darmowe

14/06/2016 07:48

– Noc Muzeów to piękna inicjatywa, z której skwapliwie ze znajomymi w tym roku skorzystaliśmy. Atrakcja ta dostarczyła nam wielu pozytywnych wrażeń i muszę przyznać, że była wspaniale zorganizowana, za co chwała pracownikom placówki. Szkoda jednak, że w naszym mieście zwiedzanie nie było zupełnie bezpłatne, choć taka była chyba pierwotna idea całego przedsięwzięcia.

Symboliczna złotówka to wprawdzie niewiele, jednak wiele placówek muzealnych w całej Polsce oferowało w tę wyjątkową noc darmowe zwiedzanie ekspozycji. Przemyska znalazła się w gronie tych nielicznych, w których opłatę jednak wprowadzono. Pozostaje liczyć, że może za rok będzie inaczej – komentuje przemyślanka.
Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama