– Noc Muzeów to piękna inicjatywa, z której skwapliwie ze znajomymi w tym roku skorzystaliśmy. Atrakcja ta dostarczyła nam wielu pozytywnych wrażeń i muszę przyznać, że była wspaniale zorganizowana, za co chwała pracownikom placówki. Szkoda jednak, że w naszym mieście zwiedzanie nie było zupełnie bezpłatne, choć taka była chyba pierwotna idea całego przedsięwzięcia.
Symboliczna złotówka to wprawdzie niewiele, jednak wiele placówek muzealnych w całej Polsce oferowało w tę wyjątkową noc darmowe zwiedzanie ekspozycji. Przemyska znalazła się w gronie tych nielicznych, w których opłatę jednak wprowadzono. Pozostaje liczyć, że może za rok będzie inaczej – komentuje przemyślanka.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze