Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl realizuje projekt budowy zewnętrznego oznakowania obiektów Twierdzy Przemyśl.
Jaka podkreśla Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl, na postawienie nowych tablic w Nehrybce – na wlocie do Przemyśla od strony Malhowic † ZGFTP nie musiał wydatkować własnych środków. Inicjatywę wsparli marszałek Piotr Pilch, dyrektor ZDW w Rzeszowie Piotr Miąso i oraz firma Strabag.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.i kto mi teraz powie że w tym mieście się nic nie dzieje??? no kto??? (i dobrze powie bo to w mieście naszego włodarza a nie u nas!)
Forty nie znajdują się w Nehrybce, a tablice są dla turystów, a nie dla mieszkańców Nehrybki.
Brawo Mirek !Cały czas pracujesz na rzecz miasta !Czym pochwali się np. radny rzeszutko lub dryniak z pisu ?
A co Mirek zrobil dla miasta ????????Narazie nic.!!!!!!!Tyle co Rzeszutko i Dryniak.Tzn.NICWiec co sie tak zajarales?
a dzisiaj właśnie stawiają maszt 5 G, w Ostrowie koło Przemyśla...
Proponuję by na tym maszcie zawiesić nowe oznaczenia twierdzy. Nowy maszt i nowe oznaczenia a Pan Mirek koniecznie chce się wpisać w karty historii fortyfikacji robiąc tylko zamieszanie swoją osobą. Ponoć park kulturowy ma mieć nazwę ,, park kulturowy majkowskiego''
i kto mi teraz powie że w tym mieście się nic nie dzieje??? no kto??? (i dobrze powie bo to w mieście naszego włodarza a nie u nas!)
Wiadomo Negrybka
Forty nie znajdują się w Nehrybce, a tablice są dla turystów, a nie dla mieszkańców Nehrybki.