Reklama

Nowe oznaczenia obiektów Twierdzy Przemyśl w Nehrybce [ZDJĘCIA]

Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl realizuje projekt budowy zewnętrznego oznakowania obiektów Twierdzy Przemyśl.

Jaka podkreśla Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl, na postawienie nowych tablic w Nehrybce – na wlocie do Przemyśla od strony Malhowic † ZGFTP nie musiał wydatkować własnych środków. Inicjatywę wsparli marszałek Piotr Pilch, dyrektor ZDW w Rzeszowie Piotr Miąso i oraz firma Strabag.

ZGFTP do 2022 roku chce w pełni oznakować dojazdy do wszystkich fortów oraz cmentarzy wojennych.


fot.ZGFTP


fot.ZGFTP
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nick - niezalogowany 2021-01-06 16:16:35

    i kto mi teraz powie że w tym mieście się nic nie dzieje??? no kto??? (i dobrze powie bo to w mieście naszego włodarza a nie u nas!)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2021-01-06 18:00:39

    Wiadomo Negrybka 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    RP - niezalogowany 2021-01-06 19:19:36

    Forty nie znajdują się w Nehrybce, a tablice są dla turystów, a nie dla mieszkańców Nehrybki. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama