Reklama

Nowi-starzy dyrektorzy przemyskich placówek oświatowych

Przed nowym rokiem szkolnym 2024 – 2025 w czterech placówkach oświatowych prowadzonych przez miasto odbyły się konkursy na dyrektorów. Do rozwiązania pozostała jedna zagadka.

Czwórce dyrektorów wraz z końcem roku szkolnego 2023 – 2024 kończyła się kadencja. W Przedszkolu Miejskim nr 20 oraz trzech szkołach podstawowych – nr 5, 11 i 15. Odbyły się cztery konkursy[paywall]. Przez kolejną kadencję Przedszkolu Miejskiemu nr 20 szefować będzie dalej Małgorzata Wróbel. Podobnie sprawa się ma, jeśli chodzi o SP 11 i SP 15. Dyrektorem „jedenastki” pozostanie Beata Kosicka-Siwak, „piętnastki” – Artur Mykita. Nikt natomiast nie zgłosił się do konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5. Tam kadencja kończy się Małgorzacie Ziober. Decyzja co do obsadzenia tego stanowiska należy do prezydenta miasta.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/03/2024 18:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama