Najwcześniej za 3 miesiące zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu.
Dotychczasowy dyrektor Janusz Hamryszczak od 1 stycznia jest zastępcą prezydenta Przemyśla. W związku z tym musiał zrezygnować z kierowania placówką. Obecnie obowiązki dyrektora pełni dotychczasowy zastępca ds. ekonomiczno-finansowych Witold Paniw, czyli główny księgowy szpitala. Takie stanowisko tuż przed objęcia sterów w lecznicy przez kilka miesięcy pełnił również J. Hamryszczak.
Organem prowadzącym szpitala jest samorząd województwa podkarpackiego i to on odpowiada za wyłonienie następcy. – Na stanowisko dyrektora zostanie ogłoszony konkurs. Stanie się to najwcześniej za 3 miesiące – informuje rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Tomasz Leyko.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze