Reklama

Nowy dyrektor szpitala najwcześniej za kilka miesięcy

19/01/2015 15:06

Najwcześniej za 3 miesiące zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu.

Dotychczasowy dyrektor Janusz Hamryszczak od 1 stycznia jest zastępcą prezydenta Przemyśla. W związku z tym musiał zrezygnować z kierowania placówką. Obecnie obowiązki dyrektora pełni dotychczasowy zastępca ds. ekonomiczno-finansowych Witold Paniw, czyli główny księgowy szpitala. Takie stanowisko tuż przed objęcia sterów w lecznicy przez kilka miesięcy pełnił również J. Hamryszczak. 

Organem prowadzącym szpitala jest samorząd województwa podkarpackiego i to on odpowiada za wyłonienie następcy. – Na stanowisko dyrektora zostanie ogłoszony konkurs. Stanie się to najwcześniej za 3 miesiące – informuje rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Tomasz Leyko. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama