„Czy jesteś za przyjęciem uchodźców w ramach relokacji w Unii Europejskiej?” – takie pytanie chcą zadać podczas referendum przedstawiciele ruchu Kukiz’15. – Unia Europejska mówi o weryfikacji tych osób, natomiast one wpływają do Europy nieweryfikowane mówi przemyski tego ugrupowania poseł Wojciech Bakun.
Akcja zbierania podpisów właśnie się rozpoczyna. – Myśmy to zapoczątkowali, ale przyłączają się do tego korwiniści i narodowcy – mówi Wojciech Bakun, poseł Kukiz’15. – To, co się dzieje w Unii, głównie w Niemczech, nie pozwala nam pozostać obojętnym. Mamy przyznane wstępne kwoty, ale wiadomo, że na nich się nie zakończy – dodaje.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Coś zestarzał nam się wybraniec. Jako kandydat był taki ładniutki, bez jednej zmarszczki, radosny, uśmiechnięty, pozapinany ....Jako (p)oseł zmarniał cuś albo Photoshop nie zadziałał jak trzeba.A tak poza tym z tymi referendami to błazenada - dajcie sobie z tym spokój kukizowcy.
"Akcja zbierania podpisów" - podajcie gdzie , od kiedy ? ludzie są zainteresowani podpisywaniem takiej listy
Dziękuję za troskę, faktycznie częste wyjazdy i obrady do drugiej w nocy nie służą :) Ale... w końcu to nie konkurs piękności był, tylko wybory parlamentarne. Referendum, to nic innego jak bezpośrednie wyrażenie opinii przez społeczeństwo w ważnej sprawie. Jeżeli "święto demokracji" uważa Pan za błazenadę to ciężko się do tego odnieść, może demonstracja KOD pomoże?
Na stronie dzienreferendalny.pl można pobrać listę do zbierania podpisów. Wydrukowane listy można też otrzymać w biurze poselskim przy ul. Łukasińskiego 7 w Przemyślu i tam też mogą zostać składane wypełnione listy. Szukamy osób chętnych do wystawienia list w swoich lokalach, planujemy również akcje zbierania podpisów na terenie miasta. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pomocą przy zbiórce podpisów, chciałby otrzymać listy lub wypełnione listy już przekazać to zapraszam do kontaktu z biurem poselskim tel. 530-536-659.
>>Jeżeli "święto demokracji" uważa Pan za błazenadę to ciężko się do tego odnieść, <<Panie pośle - to święto demokracji ma sens w naprawdę wielkich sprawach a nie w takiej jak imigranci.Bo co to będzie za święto gdy weźmie w nim udział 8-14% społeczeństwa i opowie się przeciw?Z tego będzie wynikał oczywisty wniosek, że tych ZA może być 60-70%.A co będzie jak obecna władza "oleje" wyniki stwierdzając, że to tylko opinia sfrustrowanych KOD-owców? - i....postąpi odwrotnie. Dlatego w tym sensie jest to błazenada - po to władza dostała mandat, że ma decydować w imieniu "ciemnego luda".Poza tym o czym mamy decydować czy przyjąć 200 szt czy 2 tys. szt???>Szwecja przyjęła w 2015 roku ponad 160 tys. uchodźców, z czego aż ok. 35 tys. dzieci i nastolatków niemających opiekunów.<Szwecja ma tylko 9 mln obywateli więc aby było sprawiedliwie i proporcjonalnie, my Polacy winniśmy przyjąć w samym tylko 2016 roku - 640 000 szt.Mówi to Panu coś?Rolą polityków jest przekonać nasz "ciemny i tolerancyjny lud" aby okazał miłosierdzie a nie szukać wygodnych podkładek nietolerancji w postaci wyniku referendum. Ja nie pójdę na referendum bo nie wiem jak mam zagłosować. Nikt z "mądrych" nawet z kościoła nie kwapi się do wyjaśnienia kwestii imigrantów, brak jest rzetelnej informacji uznawanych autorytetów w tej kwestii. To tak w skrócie tylko uwagi na gorąco bo temat - rzeka.
Oj Bakun, trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz! To że prezes wszystkich prezesów nie dał wam ani pół stołka to było jasne! Nic nie możecie tak jak cała opozycja! A takie gadanie , że petycja, demonstracje itp to sobie możesz kolego darować, kolego z technikum!
Coś zestarzał nam się wybraniec. Jako kandydat był taki ładniutki, bez jednej zmarszczki, radosny, uśmiechnięty, pozapinany ....Jako (p)oseł zmarniał cuś albo Photoshop nie zadziałał jak trzeba.A tak poza tym z tymi referendami to błazenada - dajcie sobie z tym spokój kukizowcy.
"Akcja zbierania podpisów" - podajcie gdzie , od kiedy ? ludzie są zainteresowani podpisywaniem takiej listy
Dziękuję za troskę, faktycznie częste wyjazdy i obrady do drugiej w nocy nie służą :) Ale... w końcu to nie konkurs piękności był, tylko wybory parlamentarne. Referendum, to nic innego jak bezpośrednie wyrażenie opinii przez społeczeństwo w ważnej sprawie. Jeżeli "święto demokracji" uważa Pan za błazenadę to ciężko się do tego odnieść, może demonstracja KOD pomoże?