Policjanci z posterunku w Wiązownicy (w pow. jarosławskim) mają nową siedzibę. Gmina przeznaczyła 450 tys. zł na remont i adaptację budynku o powierzchni 150 metrów kwadratowych i przekazała go w użytkowanie funkcjonariuszom.
Odnowione pomieszczenia spełniają obowiązujące wymogi, są funkcjonalne i dostępne dla osób mających kłopoty z poruszaniem się. Wygospodarowano dyżurkę, pokoje dla interesantów i biurowe o powierzchni 150 metrów kwadratowych oraz pomieszczenia techniczne i socjalne. Jest też garaż na samochody służbowe i parking. Wcześniej 8 policjantów z posterunku w Wiązownicy korzystało z pomieszczeń w budynku urzędu gminy. Policjanci z jarosławskiej komendy mają coraz lepsze warunki pracy. Niedawno zmodernizowano siedzibę komisariatu policji w Radymnie. W planach jest nowa siedziba dla funkcjonariuszy z Pruchnika.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
W podzięce za zatrzymanie Golby?
Jak to leciało: wójt gminy Wiązownica nie pozwolił posłowi zabrać głos...
to zapewne zasługa pośliny kolby ???