Reklama

Nowy posterunek policji

24/02/2015 11:54

Policjanci z posterunku w Wiązownicy (w pow. jarosławskim) mają nową siedzibę. Gmina przeznaczyła 450 tys. zł na remont i adaptację budynku o powierzchni 150 metrów kwadratowych i przekazała go w użytkowanie funkcjonariuszom.

Odnowione pomieszczenia spełniają obowiązujące wymogi, są funkcjonalne i dostępne dla osób mających kłopoty z poruszaniem się. Wygospodarowano dyżurkę, pokoje dla interesantów i biurowe o powierzchni 150 metrów kwadratowych oraz pomieszczenia techniczne i socjalne. Jest też garaż na samochody służbowe i parking. Wcześniej 8 policjantów z posterunku w Wiązownicy korzystało z pomieszczeń w budynku urzędu gminy. Policjanci z jarosławskiej komendy mają coraz lepsze warunki pracy. Niedawno zmodernizowano siedzibę komisariatu policji w Radymnie. W planach jest nowa siedziba dla funkcjonariuszy z Pruchnika.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wiąz - niezalogowany 2015-02-24 14:56:43

    W podzięce za zatrzymanie Golby?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    k a m ć - niezalogowany 2015-02-24 16:01:33

    Jak to leciało: wójt gminy Wiązownica nie pozwolił posłowi zabrać głos...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ziomal - niezalogowany 2015-02-24 17:02:27

    to zapewne zasługa pośliny kolby ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości