Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa „Południe” sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu ma nowego prezesa. To pochodzący z Gorlic Waldemar Ziółkowski. Spółka ta zajmuje się budową tzw. tanich mieszkań w Przemyślu i Medyce, ale również w Sanoku, Mielcu i Ustrzykach Górnych.
Jak już informowaliśmy, w ostatnim czasie w spółce tej „coś” ruszyło, bo stagnacja, jaka panowała przez wiele miesięcy, źle świadczyła o osobach w niej zasiadających. A przecież nie pracowali i nie pracują tam na zasadach wolontariatu. Nie wiadomo, czy to zasługa nowego prezesa, ale faktem jest, że zarówno w zarządzie SIM Południe, jak i jej radzie nadzorczej doszło do zmian.
Nowym prezesem (od września br.), który zastąpił na tym stanowisku Kamila Olecha, został Waldemar Ziółkowski. Pochodzący z Gorlic od czerwca 2024 r. do września 2025 r. był kierownikiem delegatury Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Nowym Sączu. Wcześniej (od kwietnia 2021 r. do maja 2024 r.) m.in. był członkiem zarządu spółki Kasyno Park w Gorlicach. Ale także m.in. prezesem klubu piłkarskiego Glinik Gorlice...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 65% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze