Reklama

Nowy prezes spółki SIM Południe


Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa „Południe” sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu ma nowego prezesa. To pochodzący z Gorlic Waldemar Ziółkowski. Spółka ta zajmuje się budową tzw. tanich mieszkań w Przemyślu i Medyce, ale również w Sanoku, Mielcu i Ustrzykach Górnych.


Jak już informowaliśmy, w ostatnim czasie w spółce tej „coś” ruszyło, bo stagnacja, jaka panowała przez wiele miesięcy, źle świadczyła o osobach w niej zasiadających. A przecież nie pracowali i nie pracują tam na zasadach wolontariatu. Nie wiadomo, czy to zasługa nowego prezesa, ale faktem jest, że zarówno w zarządzie SIM Południe, jak i jej radzie nadzorczej doszło do zmian.

Nowym prezesem (od września br.), który zastąpił na tym stanowisku Kamila Olecha, został Waldemar Ziółkowski. Pochodzący z Gorlic od czerwca 2024 r. do września 2025 r. był kierownikiem delegatury Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Nowym Sączu. Wcześniej (od kwietnia 2021 r. do maja 2024 r.) m.in. był członkiem zarządu spółki Kasyno Park w Gorlicach. Ale także m.in. prezesem klubu piłkarskiego Glinik Gorlice...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 65% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/10/2025 18:04
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama