Reklama

Nowy tomograf w jarosławskim COM [ZDJECIA]

01/12/2020 14:12

Szpital w Jarosławiu wzbogacił się o nową aparaturę diagnostyczną. 1 grudnia oddano do użytku modułową pracownię z nowoczesnym tomografem komputerowym. Sprzęt wart jest około 2,5 mln zł.

Na terenie Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, dziś tj. 1 grudnia br. nastąpiło uroczyste przekazanie pracowni wyposażonej w tomograf. W wydarzeniu wzięli udział obok dyrekcji i personelu szpitala posłowie Józefa Szczurek-Żelazko oraz Tadeusz Chrzan, samorząd reprezentowali starosta jarosławski Stanisław Kłopot i radny powiatowy Kamil Dziukiewicz, obecni byli także archiprezbiter jarosławski ks. Andrzej Surowiec wraz z kapelanem pracującym w COM ks. Januszem Kluzem.

 

– Cieszę się, że mogłam pomóc w procedurze przekazania tego sprzętu z Ministerstwa Zdrowia do powiatu jarosławskiego. Liczę, że będzie użyteczny, bo jest tomografem bardzo nowoczesnym – mówiła podczas skromnej uroczystości poseł Józefa Szczurek-Żelazko, która w czasie trwania procesu pozyskiwania sprzętu dla COM pełniła funkcję wiceministra zdrowia.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zenekblues - niezalogowany 2020-12-02 09:24:37

    OK - wielkie dzięki i wielkie brawa dla Pani Minister, ale brak mi na foto "superklakiera" Tomasza co to już wszystkie stołki obleciał ale nie był jeszcze tylko hierarchą w KK, może gdzie indziej jest z POmocą ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Polak - niezalogowany 2020-12-02 13:11:35

    Żenada....  przecież tam nikt nie umie poprawnie odczytać  wyników.... A Pan Dziukiewicz wielki karierowicz po co tam paraduje.  Nie róbcie z ludzi idiotow.  Chytrus Król też za darmo by przecież nie  poświęcił.  Kasa, Kasa, Kasa.  To się tylko dla nich liczy , a ludzie niech umierają.  Muszą pokazać że coś robią  ..... Darmozjady co niszczą gospodarkę 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ryś - niezalogowany 2020-12-03 20:25:11

    To nie chrystus król tylko 'purpurowy szatan.za kropidełko pobrał nie złą kaske.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama