Szpital w Jarosławiu wzbogacił się o nową aparaturę diagnostyczną. 1 grudnia oddano do użytku modułową pracownię z nowoczesnym tomografem komputerowym. Sprzęt wart jest około 2,5 mln zł.
Na terenie Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, dziś tj. 1 grudnia br. nastąpiło uroczyste przekazanie pracowni wyposażonej w tomograf. W wydarzeniu wzięli udział obok dyrekcji i personelu szpitala posłowie Józefa Szczurek-Żelazko oraz Tadeusz Chrzan, samorząd reprezentowali starosta jarosławski Stanisław Kłopot i radny powiatowy Kamil Dziukiewicz, obecni byli także archiprezbiter jarosławski ks. Andrzej Surowiec wraz z kapelanem pracującym w COM ks. Januszem Kluzem.
– Cieszę się, że mogłam pomóc w procedurze przekazania tego sprzętu z Ministerstwa Zdrowia do powiatu jarosławskiego. Liczę, że będzie użyteczny, bo jest tomografem bardzo nowoczesnym – mówiła podczas skromnej uroczystości poseł Józefa Szczurek-Żelazko, która w czasie trwania procesu pozyskiwania sprzętu dla COM pełniła funkcję wiceministra zdrowia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.OK - wielkie dzięki i wielkie brawa dla Pani Minister, ale brak mi na foto "superklakiera" Tomasza co to już wszystkie stołki obleciał ale nie był jeszcze tylko hierarchą w KK, może gdzie indziej jest z POmocą ???
Żenada.... przecież tam nikt nie umie poprawnie odczytać wyników.... A Pan Dziukiewicz wielki karierowicz po co tam paraduje. Nie róbcie z ludzi idiotow. Chytrus Król też za darmo by przecież nie poświęcił. Kasa, Kasa, Kasa. To się tylko dla nich liczy , a ludzie niech umierają. Muszą pokazać że coś robią ..... Darmozjady co niszczą gospodarkę
To nie chrystus król tylko 'purpurowy szatan.za kropidełko pobrał nie złą kaske.
OK - wielkie dzięki i wielkie brawa dla Pani Minister, ale brak mi na foto "superklakiera" Tomasza co to już wszystkie stołki obleciał ale nie był jeszcze tylko hierarchą w KK, może gdzie indziej jest z POmocą ???
Żenada.... przecież tam nikt nie umie poprawnie odczytać wyników.... A Pan Dziukiewicz wielki karierowicz po co tam paraduje. Nie róbcie z ludzi idiotow. Chytrus Król też za darmo by przecież nie poświęcił. Kasa, Kasa, Kasa. To się tylko dla nich liczy , a ludzie niech umierają. Muszą pokazać że coś robią ..... Darmozjady co niszczą gospodarkę
To nie chrystus król tylko 'purpurowy szatan.za kropidełko pobrał nie złą kaske.