Reklama

Nożem ugodził znajomego [drastyczne zdjęcie]

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał 39-letni mieszkaniec Przemyśla, który ugodził nożem 55-letniego kolegę podczas spotkania w jego mieszkaniu w jednym z bloków przy ul. Siemiradzkiego w Przemyślu. Tuż przed tragedią pili razem alkohol.

Z informacji udostępnionych przez przemyską komendę policji wynika, że zgłoszenie w tej sprawie dyżurny KMP Przemyśl odebrał w czwartkowy poranek (29 grudnia), około godz. 8 rano. Zakrwawionego mężczyznę leżącego w łóżku znalazła jego znajoma, która zaalarmowała pogotowie. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Do sprawcy przestępstwa udało się dotrzeć niedługo po zdarzeniu. Został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Jak ustalili policjanci, nożem zadał 55-latkowi ciosy w klatkę piersiową, szyję oraz dłoń, powodując jednocześnie liczne rany cięte. Tuż po zajściu szybko oddalił się z mieszkania znajomego. Będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa, za co grozi mu nawet kara dożywotniego pobawienia wolności.

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2017-01-02 20:57:40

    'Wszyscy ludzie, którzy żywią się mięsem i krwią oraz podniecają się mocnymi trunkami mają rozpaloną i przeżółconą krew, jaka ich czyni na tysięczne sposoby wściekłymi, lecz najpotworniejszym szaleństwem tychże jest szał przelewania krwi swych bliźnich'' - WOLTER

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ttg - niezalogowany 2017-01-05 12:59:46

    Impreza zapewne finansowana ze środków MOPS Przemyśl 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości