Reklama

Nurt powalczy w górnej „połówce”

II LIGA TENISA STOŁOWEGO. W ostatnim swoim spotkaniu w I rundzie – rozegranym awansem – przemyski Nurt pewnie pokonał rezerwy Pegaza Łańcut i zapewnił sobie miejsce w grupie zespołów walczących o awans do I ligi.

Przemyślanie rozgromili Pegaza II 10:0. Punkty dla nich zdobyli: Rafał Iwaniuch 2,5, Jakub Wlizło 2,5, Dawid Kiełt 2,5 oraz Piotr Blat 1. Wysokie zwycięstwo nad ostatnim zespołem II-ligowych rozegrywek sprawiło, że w II rundzie Nurt będzie występować w grupie walczącej o miejsca 1. – 7.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama