1 sierpnia br. minie 71 lat od wybuchu Powstania Warszawskiego. W Jarosławiu główne obchody rozpoczną się o symbolicznej godz. 17.00, apelem poległych na Placu ks. P. Skargi. O tej samej godzinie odbędą się uroczystości na Placu Orląt Przemyskich w Przemyślu.
W programie jarosławskich obchodów zaplanowano również: o godz. 18.00 mszę św. w Kolegiacie pw. Bożego Ciała oraz o 19.00 koncert patriotyczny na Rynku. Wystąpią soliści MOK, zespół Pozytywka oraz Forteca.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze