Jarosław włączy się w obchody 71 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Miejskie obchody rozpoczną się jutro (1 sierpnia) o symbolicznej godz. 17.00 apelem poległych przy Pomniku Bohaterów i Ofiar II Wojny Światowej na Placu ks. P. Skargi.
W programie obchodów Msza św. w Kolegiacie Bożego Ciała oraz koncert patriotyczy na Rynku. Wystąpią soliści Miejskiego Ośrdoka Kultury oraz zespoły Pozytywka i Forteca.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze