Reklama

Oblężenie przemyskiego Rynku [ZDJĘCIA]

Takich tłumów przemyski Rynek nie widział od dawna. Wszystko przez przepiękną, słoneczną pogodę, która „wypędziła” z domów setki przemyślan.

Wszyscy podkreślali jedno: „właśnie tak to miejsce w takie dni powinno wyglądać!” Na wyremontowanej części szczęśliwcy zajęli ławki, inni rozkładali co mieli pod ręką i zasiedli na… bruku. Inni wybrali restauracyjne ogródki. Dodatkową atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych był trwający popołudniu festiwal baniek mydlanych.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/04/2024 20:57
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama