Reklama

Oboje na podwójnym gazie

Środa, 21 czerwca okazała się pechowa, ale oby i niosąca nauczkę na przyszłość dla dwojga uczestników ruchu drogowego.

W Żurawicy, po g. 21, kierujący jednośladem przewrócił się. Jak tłumaczył – pod koła nagle wbiegł mu kot. Policjanci zdecydowali się jednak zbadać 57-latka na zawartość alkoholu we krwi. Wydmuchał 1,7 promila.

Z racji, że po upadku wymagał pomocy medycznej, został przewieziony do szpitala. Mieszkaniec powiatu przemyskiego odpowie jednak za swoją nieodpowiedzialność przed sądem. Grozi mu kara aresztu bądź grzywny w wysokości nie niższej niż 2500 zł.

Nieco później, bo przed g. 23, w Leszczawie Górnej, kierująca fordem 32-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego wjechała do rowu. Nie doznała żadnych obrażeń, ale wydmuchała ponad promil alkoholu. Odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości