Uczniowie Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu nie zamierzają odpuszczać i utrzymują wysoką pozycję wśród adeptów kuchni i przyszłych cukierników, barmanów i kelnerów. W Małopolskim Konkursie Szkół Gastronomicznych w Krakowie znów zajęli wysoką lokatę.
Sylwester Stanik i Bartłomiej Świrk, rywalizujący w kategorii kelner, zajęli w tym roku drugie miejsce. Zostali więc niekwestionowanymi liderami z dorobkiem dwukrotnych zwycięstw w 2012 i 2013 r. oraz drugim miejscem rok temu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze