Reklama

Obywatel Ukrainy odzyska 12 tysięcy złotych

21/02/2019 13:30

Udało się odzyskać pokaźną gotówkę skradzioną obywatelowi Ukrainy. Sprawca tego czynu stanie przed sądem.

W połowie października 2018 r. do Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu  zgłosił się obywatel Ukrainy, który złożył zawiadomienie o kradzieży saszetki. W jej wnętrzu znajdowały się pieniądze w różnych walutach: dolary, szwedzkie korony, euro oraz złotówki o łącznej wartości blisko 12 tys. zł.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ul. Mickiewicza. W wyniku trwającej od tamtej pory pracy operacyjnej oraz dochodzeniowo-śledczej przemyscy policjanci ustalili sprawcę. To 22-leni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Mężczyźnie został przedstawiony zarzut kradzieży, za co grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Gotówkę odzyskano.
owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama