Udało się odzyskać pokaźną gotówkę skradzioną obywatelowi Ukrainy. Sprawca tego czynu stanie przed sądem.
W połowie października 2018 r. do Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zgłosił się obywatel Ukrainy, który złożył zawiadomienie o kradzieży saszetki. W jej wnętrzu znajdowały się pieniądze w różnych walutach: dolary, szwedzkie korony, euro oraz złotówki o łącznej wartości blisko 12 tys. zł.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze