Za nami 12. kolejka mistrzowskich zmagań w FOGO Futsal Ekstraklasie. Przemyślanie gościli w hali POSiR najbardziej utytułowany zespół w Polsce Rekord Bielsko-Biała. Rozegrali kapitalne zawody, w którym rywal nie miał kompletnie nic do powiedzenia.
Byłoby niesprawiedliwe wyróżnianie kogokolwiek w ekipie Vanildo Neto. Wszystko było na „tak”. Od aktywnej, agresywnej, mobilnej defensywy, w której kapitalnie w bramce spisywał się Roman Koltok, poprzez rozważne, mądre i skuteczne rozgrywanie piłki, za którą bardzo często zawodnicy wielokrotnego mistrza Polski musieli biegać, po umiejętność tworzenia sytuacji i ich finalizacji. No, z tym do końca perfekcyjnie nie było, ale mieć wszystkiego nie można.
Zawodników teamu V. Neto oceniamy w skali od 1 do 10. Klasyfikowani są gracze, którzy spędzili na parkiecie co najmniej 1/4 czasu meczowego. Oceną tzw. bazową jest 5. 10 to klasa światowa, 1 – poniżej krytyki. Oceny są oczywiście subiektywne, więc nie wszyscy będą się z nimi zgadzać. Tak powstanie klasyfikacja na najlepszego zawodnika sezonu. Suma punktów ze wszystkich spotkań pozwoli wyłonić zwycięzcę, na którego czekać będzie miły – mamy nadzieję – upominek na koniec kampanii.
***
Klasyfikowani są tylko ci zawodnicy, którzy rozegrali 50 procent meczów. Poniżej średnia ocen tych, którzy nie mają za sobą połowy meczów w barwach Texom Eurobusu:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze