„Młodzież 25 minus – diagnozy i znaki zapytania” – to hasło przewodnie międzynarodowej konferencji, która odbyła się w murach przemyskiej uczelni.
W ramach konferencji odbyło się sześć sesji plenarnych i tematycznych, podczas których pochylano się nad takimi zagadnieniami, jak: dylematy i strategie życiowe współczesnej młodzieży, edukacja młodych czy ich funkcjonowanie w społeczeństwie. Głównym motywem spotkania niewątpliwie była szeroko rozumiana sytuacja współczesnej młodzieży, jej tożsamość i relacje. W ciągu 2-dniowej konferencji wygłoszonych zostało 29 wykładów. W spotkaniu uczestniczyło 35 specjalistów tematyki młodzieżowej z różnych polskich uczelni, jak i z zagranicy. Najdłuższą drogę pokonał prelegent z Republiki Północnej Macedonii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jakie to ma przełożenie na faktyczny rozwój uczelni? Na kierunki i współprace z zagranicznymi uczelniami zawodowego kształcenia na poziomie wyższym?
Jakie to ma przełożenie na faktyczny rozwój uczelni? Na kierunki i współprace z zagranicznymi uczelniami zawodowego kształcenia na poziomie wyższym?