Reklama

Oddaj krew, wesprzyj nowożeńców Karolinę i Arka

W najbliższą niedzielę, 19 sierpnia, krwiodawcy ze stowarzyszenia HDK „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju zapraszają wszystkich chętnych do tutejszej świetlicy wiejskiej przy stadionie na kolejną akcję zbiórki krwi. Tym razem, oddając krew, można będzie jednocześnie wesprzeć Karolinę i Arka, których w dniu ślubu ktoś odarł z marzeń i planów, kradnąc pieniądze, jakie dostali od gości weselnych na nową drogę życia.

Karolina i Arek to zasłużeni krwiodawcy, którzy zawsze, gdy tylko mogą, oddają krew, by pomóc potrzebującym tego rodzaju wsparcia. Ktoś zepsuł im jeden z najpiękniejszych dni w życiu, z zimnym wyrachowaniem pozbawiając szansy na realizację planów i pozbawiając wszystkich pieniędzy, jakie otrzymali w dniu swojego ślubu od gości weselnych. Najbliższą akcję zbiórki krwi, której przyświeca hasło „Oddaj krew  to nie boli”, przyjaciele krwiodawcy z horynieckiego stowarzyszenia postanowili więc połączyć z inicjatywą pomocy nowożeńcom. – Podczas akcji będziemy zbierać środki na pomoc naszym przyjaciołom, Karolinie i Arkowi. Puszka dostępna będzie przy rejestracji – wyjaśnia prezes SHDK „Ratownik” Janusz Rawski.

Niedzielna akcja potrwa od g. 9 do 12. Dla każdego zarejestrowanego dawcy organizatorzy przewidzieli pamiątkowy kubek stowarzyszenia.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama