W najbliższą niedzielę, 19 sierpnia, krwiodawcy ze stowarzyszenia HDK „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju zapraszają wszystkich chętnych do tutejszej świetlicy wiejskiej przy stadionie na kolejną akcję zbiórki krwi. Tym razem, oddając krew, można będzie jednocześnie wesprzeć Karolinę i Arka, których w dniu ślubu ktoś odarł z marzeń i planów, kradnąc pieniądze, jakie dostali od gości weselnych na nową drogę życia.
Karolina i Arek to zasłużeni krwiodawcy, którzy zawsze, gdy tylko mogą, oddają krew, by pomóc potrzebującym tego rodzaju wsparcia. Ktoś zepsuł im jeden z najpiękniejszych dni w życiu, z zimnym wyrachowaniem pozbawiając szansy na realizację planów i pozbawiając wszystkich pieniędzy, jakie otrzymali w dniu swojego ślubu od gości weselnych. Najbliższą akcję zbiórki krwi, której przyświeca hasło „Oddaj krew to nie boli”, przyjaciele krwiodawcy z horynieckiego stowarzyszenia postanowili więc połączyć z inicjatywą pomocy nowożeńcom. – Podczas akcji będziemy zbierać środki na pomoc naszym przyjaciołom, Karolinie i Arkowi. Puszka dostępna będzie przy rejestracji – wyjaśnia prezes SHDK „Ratownik” Janusz Rawski.
Niedzielna akcja potrwa od g. 9 do 12. Dla każdego zarejestrowanego dawcy organizatorzy przewidzieli pamiątkowy kubek stowarzyszenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze