Reklama

Oddziały dziecięce szpitala na Monte do remontu

Do reorganizacji pracy dwóch oddziałów dziecięcych przymierza się Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu. Będzie to miało związek z planami ich modernizacji. Efekt prac jeszcze w tym roku odczuć mają najmłodsi pacjenci, ich rodzice i oczywiście personel medyczny.

Po modernizacji Oddziału Chirurgii Naczyniowej oraz Rehabilitacyjnego z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej przemyski szpital planuje się zabrać za kolejne działania mające na celu poprawę komfortu pacjentów i pracy personelu. Tym razem chodzi o miejsca związane z hospitalizacją dzieci.

W związku z prowadzonymi sukcesywnie pracami modernizacyjnymi w budynku D szpitala, w tym roku w placówce przeprowadzona ma zostać...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 81% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama