Do reorganizacji pracy dwóch oddziałów dziecięcych przymierza się Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu. Będzie to miało związek z planami ich modernizacji. Efekt prac jeszcze w tym roku odczuć mają najmłodsi pacjenci, ich rodzice i oczywiście personel medyczny.
Po modernizacji Oddziału Chirurgii Naczyniowej oraz Rehabilitacyjnego z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej przemyski szpital planuje się zabrać za kolejne działania mające na celu poprawę komfortu pacjentów i pracy personelu. Tym razem chodzi o miejsca związane z hospitalizacją dzieci.
W związku z prowadzonymi sukcesywnie pracami modernizacyjnymi w budynku D szpitala, w tym roku w placówce przeprowadzona ma zostać...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 81% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze