Oddziały paszportowe w najbliższych miesiącach będą czynne dłużej. Podkarpacki Urząd Wojewódzki wychodzi w ten sposób naprzeciw potrzebom mieszkańców regionu, ze względu na rozpoczynający się sezon urlopowy.
W 2014 r. do wojewody podkarpackiego złożonych zostało prawie 57 tys. wniosków paszportowych. Tylko od początku maja do końca sierpnia wpłynęło ponad 15,5 tys. wniosków o wydanie tego dokumentu. Rekordowym dniem ubiegłego roku był 20 czerwca. W dzień po święcie Bożego Ciała do oddziałów paszportowych w naszym regionie wpłynęło aż 605 wniosków.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zaczynają się już ustawiać kolejki emigrujących.Każdy chce uciekać z tego najbiedniejszego regionu.
Państwo , zwłaszcza pod "rządami"PO , nigdy nie było przyjazne obywatelom. Obecnie , ze wzgledu na fatalną sytuację na rynku pracy / monstrualne bezrobocie/ , zrobi i robi wszystko, ażeby wypchać jak największą liczbę Polaków za granicę , bo to osłabia protesty , niezadowolenie , frustracje itp. Więc nie ma się co dziwić ,że Państwo nagle zrobiło sie takie "uprzejme" w stosunku do obywateli. To jest w interesie właśnie tego Państwa , a nie obywateli. Trzeba czytać ze zrozumieniem.
No i dobrze i niech tak zostanie już. Bo jak za chwilę Polska wyjdzie z UE to kolejki się zrobią.
Zaczynają się już ustawiać kolejki emigrujących.Każdy chce uciekać z tego najbiedniejszego regionu.
Państwo , zwłaszcza pod "rządami"PO , nigdy nie było przyjazne obywatelom. Obecnie , ze wzgledu na fatalną sytuację na rynku pracy / monstrualne bezrobocie/ , zrobi i robi wszystko, ażeby wypchać jak największą liczbę Polaków za granicę , bo to osłabia protesty , niezadowolenie , frustracje itp. Więc nie ma się co dziwić ,że Państwo nagle zrobiło sie takie "uprzejme" w stosunku do obywateli. To jest w interesie właśnie tego Państwa , a nie obywateli. Trzeba czytać ze zrozumieniem.
No i dobrze i niech tak zostanie już. Bo jak za chwilę Polska wyjdzie z UE to kolejki się zrobią.