Mężczyzna zniknął w poniedziałek. Od tego dnia przebywał w lesie.
24-letni mieszkaniec Nowej Wsi zaginął w poniedziałek, gdy przed południem wyszedł z domu. We wtorek rodzina zgłosiła zaginięcie policji.
„Dzisiaj około godziny 9.20 policjanci otrzymali informację od pogotowia ratunkowego o tym, że w rejonie cmentarza w Wysokiej Głogowskiej przebywa mężczyzna potrzebujący pomocy” – podaje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.
Karetka zabrała zmarzniętego 24-latka do szpitala. Mężczyzna był osłabiony i wychłodzony, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Jak wstępnie ustalili policjanci, od dnia zaginięcia mężczyzna przebywał w lesie pomiędzy gminą Trzebownisko a Głogów Małopolski. Dzisiaj rano zziębnięty i osłabiony poprosił o pomoc przypadkowego przechodnia. Ten zawiadomił służby i do czasu ich przyjazdu przebywał z zaginionym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze