Reklama

Odnalazł się zaginiony 24-latek

11/01/2018 21:44

Mężczyzna zniknął w poniedziałek. Od tego dnia przebywał w lesie.

24-letni mieszkaniec Nowej Wsi zaginął w poniedziałek, gdy przed południem wyszedł z domu. We wtorek rodzina zgłosiła zaginięcie policji.

„Dzisiaj około godziny 9.20 policjanci otrzymali informację od pogotowia ratunkowego o tym, że w rejonie cmentarza w Wysokiej Głogowskiej przebywa mężczyzna potrzebujący pomocy” – podaje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Karetka zabrała zmarzniętego 24-latka do szpitala. Mężczyzna był osłabiony i wychłodzony, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak wstępnie ustalili policjanci, od dnia zaginięcia mężczyzna przebywał w lesie pomiędzy gminą Trzebownisko a Głogów Małopolski. Dzisiaj rano zziębnięty i osłabiony poprosił o pomoc przypadkowego przechodnia. Ten zawiadomił służby i do czasu ich przyjazdu przebywał z zaginionym.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości