Reklama

Odnaleziony 47-latek trafił do szpitala

Mężczyzna opuścił dom po tym, jak odjechało wezwano do niego pogotowie. Ponieważ długo nie wracał, zaniepokojona matka zgłosiła zaginięcie. Policjanci odnaleźli go po długich poszukiwaniach, w których uczestniczyło kilkudziesięciu funkcjonariuszy oraz strażacy ochotnicy.

We wtorek, 29 bm., mężczyzna źle się poczuł. Matka 47-latka wezwała do syna karetkę. Kiedy ekipa pogotowia odjechała, ten wyszedł z domu. Zaniepokojona nagłym zniknięciem kobieta, wiedząc, że syn ma kłopoty ze zdrowiem, zgłosiła ten fakt policji, a ta wszczęła poszukiwania mieszkańca gminy Jawornik Polski. Zakrojona na dużą skalę akcja, z udziałem kilkudziesięciu policjantów z komendy w Przeworsku i Kańczudze, strażaków ochotników i psa tropiącego, przyniosła efekty. Jak podała Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku, mężczyznę udało się namierzyć tuż przed g. 20. Został umieszczony w szpitalu.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama