Mężczyzna opuścił dom po tym, jak odjechało wezwano do niego pogotowie. Ponieważ długo nie wracał, zaniepokojona matka zgłosiła zaginięcie. Policjanci odnaleźli go po długich poszukiwaniach, w których uczestniczyło kilkudziesięciu funkcjonariuszy oraz strażacy ochotnicy.
We wtorek, 29 bm., mężczyzna źle się poczuł. Matka 47-latka wezwała do syna karetkę. Kiedy ekipa pogotowia odjechała, ten wyszedł z domu. Zaniepokojona nagłym zniknięciem kobieta, wiedząc, że syn ma kłopoty ze zdrowiem, zgłosiła ten fakt policji, a ta wszczęła poszukiwania mieszkańca gminy Jawornik Polski. Zakrojona na dużą skalę akcja, z udziałem kilkudziesięciu policjantów z komendy w Przeworsku i Kańczudze, strażaków ochotników i psa tropiącego, przyniosła efekty. Jak podała Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku, mężczyznę udało się namierzyć tuż przed g. 20. Został umieszczony w szpitalu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze